O mnie

</p>
<p><center>Agata Rymkiewicz-Zaorska</center>

Agata Rymkiewicz-Zaorska
Nauczyciel, lektor tłumacz

Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że języki obce to moja pasja. Od wielu lat zajmuję się nauczaniem języka angielskiego i języka rosyjskiego. Jest to praca , która daje mi ogromną satysfakcję i stanowi źródło pozytywnej energii.

Jestem nauczycielką języka angielskiego i rosyjskiego z wykształceniem dydaktyczno-pedagogicznym ukierunkowanym na naukę języka angielskiego i rosyjskiego uczniów w różnym wieku. Posiadam 17-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego i wielu lojalnych i zadowolonych uczniów. Codziennie staram się poszerzać swoją wiedzę Sukcesy moich uczniów codziennie przekonują mnie, że to co robię, robię dobrze i , że moja pasja do języków obcych może być zaraźliwa.

Języki obce to też tłumaczenia, którymi zajmuję się od 2003 roku. Przez te kilka dobrych lat pracy z przekładem zrealizowałam wiele tłumaczeń zarówno z języka angielskiego, rosyjskiego jak i niemieckiego i zdobyłam wielu zadowolonych i lojalnych klientów.

Prywatnie moją pasją są podróże. Uważam, że na ma nic piękniejszego od poznawania świata i zawierania nowych znajomości z ludźmi z dowolnego zakątka naszego globu. Swoim przykładem staram się pokazać uczęszczającym na zajęcia jak wiele zyskują znając dobrze język angielski. Uświadamiam im, że lekcje nie są tylko dla ocen, że to nie tylko możliwość podniesienia kwalifikacji i perspektywa awansu w pracy ale, że to ogrom możliwości i poszerzanie horyzontów.

Zespół

Zespół lektorzy

Lektorzy, którzy pracują w naszym zespole to osoby, które umieją zmotywować do nauki. Nasi lektorzy to osoby odpowiednio wykształcone, świetnie znające angielski oraz potrafiące przygotować interesujący program zajęć