Zajęcia językowe

ZAJĘCIA JĘZYKOWE Z DOJAZDEM DO KLIENTA

Organizujemy zajęcia językowe  dla osób prywatnych  na terenie Gdańska, Pruszcza Gdańskiego, Straszyna i okolic Kolbud. Adresatami tych zajęć mogą być: dzieci, młodzież  czy  osoby dorosłe. Dojedziemy do |Państwa domu, a Państwo nie poniesiecie z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów oraz zaoszczędzicie czas.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00 do 19:00 oraz w soboty w godzinach od 9:00 do 14:00. Terminy zająć ustalane są zgodnie z preferencjami uczących się.

Na pierwszych zajęciach lektor ocenia umiejętności językowe  oraz przeprowadza rozmowę na temat oczekiwań związanych z nauką języka angielskiego.

Zakres zajęć może obejmować język ogólny, konwersacje,  przygotowanie językowe do matury, czy egzaminu ósmoklasisty Ta forma nauki polecana jest również dla tych , którzy dopiero zaczynają przygodę z językiem angielskim.

Gwarantujemy odpowiedni poziom naszych zajęć , gdyż  są one przeprowadzane przez wykwalifikowanego lektora, a w przypadku przygotowanie do egzaminu maturalnego przez czynnego egzaminatora maturalnego z uprawnieniami.

Zajęcia indywidualne z dojazdem nie są objęte umową terminową. Opłata za zajęcia uiszczana jest za miesiąc z góry. Istnieje możliwość odwołania zajęć z jednodniowym wyprzedzeniem i odrobienia tej lekcji w dogodnym wspólnie ustalonym terminie.

Uczestnicy zajęć mogą zrezygnować z dalszej nauki przed kolejnym miesiącem rozliczeniowym nie ponosząc przy tym żadnych kosztów.

Zobacz cennik

ZAJĘCIA JĘZYKOWE DLA FIRM

Nasza firma zaprasza na kursy i szkolenia językowe z języka angielskiego, które ściśle dostosujemy do Państwa potrzeb. Oferta skierowana jest do firm z Gdańska, Pruszcza Gdańskiego, Straszyna i okolic Kolbud 

Wybierając  naszą ofertę oszczędzają Państwo czas i pieniądze, ponieważ szkolenia odbywać się będą w siedzibie Państwa firmy. 

Możemy zaoferować kursy z języka angielskiego ogólnego dostosowane do poziomu kursantów, Business English lub z zakresu określonego słownictwa branżowego, możemy również skupić się na konwersacjach. Zakres szkolenia językowego i czas jego trwania ustalimy na podstawie Państwa preferencji. 

Zajęcie mogą się odbywać indywidualnie, w parach lub grupach 3-7 osobowych.

Początki współpracy przedstawiają się następująco:

1. Klient wysyła zapytanie o konkretną ofertę po czym drogą elektroniczną otrzymuje wycenę wybranej opcji zlecenia; Jeśli Klient nie jest zdecydowany przedstawiciel biura  może spotkać się z Klientem w siedzibie jego firmy i po dokładnej analizie oczekiwań Klienta przedstawić ofertę zajęć językowych i  ich wycenę

2. Lektor we wcześniej ustalonym terminie przyjeżdża do siedziby firmy klienta przeprowadza bezpłatną lekcję próbną ze słuchaczem lub grupą słuchaczy.

3. Ostatnim etapem jest podpisanie umowy na wcześniej ustalonych warunkach i rozpoczęcie zajęć językowych.

Zobacz cennik